Klasyczny zegarek Woodlans- prostota i elegancja

Zegarek to coś więcej niż tylko urządzenie, które służy do pomiaru czasu. Zegarek traktowany jest przez wielu z nas wyjątkowo, szczególnie. Jest modnym i prestiżowym dodatkiem do codziennego stroju, dlatego też warto zadbać o to, by był to model, który nie został wyprodukowany taśmowo i nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jeśli nasz styl można określić jako ekologiczny, to zegarki Wodlans będą dla nas świetną propozycją.

Co kryje w sobie klasyczny zegarek Woodlans?

Klasyczny zegarek Woodlans ewoluował 6 lat, by wyglądać tak jak wygląda teraz. Bransoletka składa się z poszczególnych elementów drewna które są ze sobą połączone niczym trybiki, długość bransolety jest regulowana. Sercem zegarka jest sprawdzony mechanizm Citizen. Poza tym szerokość koperty to 43mm (model unisex), szerokość bransolety: 24mm, długość bransolety. Zegarek jest ręcznie wykonany przez Michała Napierałę z wysokiej jakości drewna dębowego.
klasyczny zegarek Woodlans to propozycja zarówno dla pań jak i panów, dla wszystkich, którzy cenią sobie prosty styl. Którzy żyją w zgodzie z naturą i cenią sobie ekologiczny design.

Dodaj komentarz